| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Προδιαγραφή | 13.5*13.5*2cm, 200g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Ονομασία προϊόντος | Προσπάθησα επίσης να συνδέσω δύο άδεια μπουκάλια. |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*6*3cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 330ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Ονομασία προϊόντος | Προσπάθησα επίσης να συνδέσω δύο άδεια μπουκάλια. |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*6*3cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 330ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Ονομασία προϊόντος | Πλαστικό παγωτό, παγωτό για ψύξη ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*13,5*1,5 ή προσαρμοσμένα |
| Δυναμικότητα | 560 ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 35*22*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Ψύξη SAP / CMC / PCM |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 13.5*13.5*2 εκατ. |
|---|---|
| Βάρος | 200g / PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Μέγεθος | 35*22*3cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | σύμφωνα με την θερμοκρασία σας |
| Χρώματα | Μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί, η MOQ είναι 3000pcs |
| Πιστοποιητικά | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Μέγεθος | 13.5*13.5*2 εκατ. |
|---|---|
| Βάρος | 200g / PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |