| Μέγεθος | 18*9,5*2,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 350g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 14,5*11,5*4,8 εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 21.7*15.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 550 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 26.8*14.5*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 750g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 19.5*17.2*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 750g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 54.4*34.4*1.8CM |
|---|---|
| Βάρος | 2900g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Ο ελεύθερος δροσερός πάγος πηκτωμάτων τσαντών BPA συσκευάζει το πιό δροσερό τούβλο με το δροσίζοντας |
|---|---|
| μέγεθος | 16.5*8.8*1.5cm |
| Ικανότητα | 200ML |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο επαναχρησιμοποιήσιμο hdpe BPA πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP που δροσίζει το πήκτωμα |
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |