| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | Σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο |
| Μέγεθος | 20*12*3,5cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορεί να Προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 25x20x3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | συνήθεια |
| Μέγεθος | 21*10*3,5cm |
|---|---|
| Βάρος | 450G 600G |
| Εξωτερικό υλικό | Απαλλαγμένο από BPA HDPE τροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπερ-απορροφητικό πολυμερές SAP |
| Χρώματα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής ποιότητας πλαστικό HDPE 600g τσιγάρα πάγου για ψύξη τροφίμων και ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 21.8*15*3cm |
| Βάρος | 600G |
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | Δέξου το Custom |
| Μέγεθος | 25x20x3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 550g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | κόκκινος |
| Μέγεθος | 14,5*11,5*4,8 εκ |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |