| Μέγεθος | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 38.5x20x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1200 γρ |
| εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 16.5*9*1.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 200 g / τεμ |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| μέγεθος | 21,3*14,5*4,3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 22*11*1,8 cm·21.8*15*3cm; 23*19*4cm |
|---|---|
| Βάρος | 300 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 27*2,5 εκ |
|---|---|
| βάρος | 860 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 26*26*2,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1300 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 34*23*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | Συνήθειας σκληρά πλαστικά πηκτωμάτων τούβλα πάγου παγολεκανών πάγου ευτηκτικά κρύα για τη μεταφορά |
|---|---|
| Μέγεθος | 17*11*1cm ή προσαρμοσμένος |
| Χωρητικότητα | 180ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |