| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 52,5*32,8*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | OEM 220ml BPA δωρεάν σκληρό πλαστικό τζελ ψυγείο κουτί μπλε παγωτό παγωτό πακέτο για παιδιά ψύξη τσά |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*9*2cm,220ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE χωρίς BPA |
| Εσωτερικό υλικό | Ζελέ ψύξης SAP |
| Μέγεθος | 28*12*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | Bpa ελεύθερο 100ML επαναχρησιμοποιήσιμο μίνι Apple μορφής χαριτωμένο πάγου τούβλο πάγου πακέτων πλασ |
|---|---|
| Μέγεθος | 10*2cm, 100ml |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 33.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 21,3*14,5*4,3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |