| Μέγεθος | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | 200 ml μη τοξικό άκαμπτο πλαστικό ψυγείο ψυγείο παγοθήκη ψυγείο τούβλο πάγου για σακούλα μεσημεριανο |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 29*25*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1500G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | συνήθεια |
| Μέγεθος | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | συνήθεια |
| Μέγεθος | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1500g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 7500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |