| Μέγεθος | 31*28,5*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 33,5*15,5*2,7 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 43.7*24.7*3.1cm |
|---|---|
| Βάρος | 2600g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | Διάμετρος: μήκος 2.5cm: 20cm |
|---|---|
| Βάρος | 80g/PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Μέγεθος | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 62*42*3,4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 7500 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 22*11*1.8cm 21.8*15*3cm 23*19*4cm |
|---|---|
| Βάρος | 300g 600g 1200g |
| Εξωτερικό υλικό | hdpe πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | Διάμετρος:2,5cm Μήκος:20cm |
|---|---|
| Βάρος | 80g / τεμ |
| εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρωματιστά | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Μέγεθος | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 7500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 7500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |