| Μέγεθος | 20*12*3.5cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 17.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 8*7,5*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 70g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 9.5*4.5*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 320g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200G |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 15*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| Έξω Υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα Υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένη |
| Όνομα προϊόντων | Επαναχρησιμοποιήσιμα μακράς διαρκείας κρύα πακέτα ψυκτήρων για το δοχείο ψύξης, τσάντες μεσημεριανού |
|---|---|
| Μέγεθος | 22.5*13.5cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Ικανότητα | 500ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Χονδρική 25*20*1cm εξαιρετικά λεπτή δροσερή εφαρμογή και φρέσκια επαναχρησιμοποιήσιμη πλαστική συσκε |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*20*1εκ |
| Ικανότητα | 300ml |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC |
| Τύπος | Θερμομονωτικό |
| Μέγεθος | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 3500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 30*30*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |