| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 4200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Λευκό, μπλε |
| Μέγεθος | 20*12*3,5cm |
|---|---|
| Βάρος | 600 ml |
| Εξωτερικό υλικό | πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας, εγκεκριμένο από την SGS |
| Μέσα υγρό | Ζελέ ψύξης, MSDS |
| Σημείο ψύξης | 0 μοίρες |
| Μέγεθος | 21*11,6*3,8cm |
|---|---|
| Βάρος | 600G |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα ή σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 9.5*4.5*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 320g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 25*13*8cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200G |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |