| Μέγεθος | 30*30*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 30*30*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1300 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία του προϊόντος | Μη τοξική συσκευασία PCM ψύξης με ζελέ για τρόφιμα |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Μέγεθος | 30*30*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Προδιαγραφές | 13.5*13.5*2cm, 200g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Φορητή τσάντα αποθήκευσης μητρικού γάλα τσαντών μουμιών μονωμένη μωρό πιό δροσερή για 4 μπουκάλια |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 15*15*14cm |
| Εσωτερική διάσταση | 14*14*12cm |
| Βάρος | 400g |
| Μέσα | 380ml τούβλο πάγου |
| Όνομα προϊόντων | Φορητό ποτό που δροσίζει τη μονωμένη πιό δροσερή αποθήκευση μητρικού γάλα τσαντών 6 μπουκάλια |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 22*15*15cmcm |
| Εσωτερική διάσταση | 14*14*12cm |
| Βάρος | 100G |
| Μέσα | 600ml τούβλο πάγου |
| Όνομα προϊόντων | Φορητό ποτό που δροσίζει τη μονωμένη πιό δροσερή αποθήκευση μητρικού γάλα τσαντών 6 μπουκάλια |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 15*15*14CM |
| Εσωτερική διάσταση | 14*14*12cm |
| Βάρος | 400G |
| Μέσα | 380ml τούβλο πάγου |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Ψύξη SAP / CMC / PCM |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Μεγάλο επαναχρησιμοποιήσιμο μπλε πηκτωμάτων πάγου τούβλο πάγου πακέτων πλαστικό με το CE/το FDA Sppr |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.5*11.5*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ναι |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |