| size&capacity | 26.5*9.7*4.2cm, 650ml |
|---|---|
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρώμα | ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΠΛΕ ΚΙΤΡΙΝΟΣ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| εσωτερικό υγρό | SAP ή CMC |
| Μέγεθος | 31*28,5*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | Μεγάλο πτυσσόμενο πιό δροσερό κιβώτιο μόνωσης κύκλου εργασιών για το εμβόλιο αίματος μεταφορών |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Τσάντα υφασμάτων υφάσματος της Οξφόρδης |
| εσωτερικό υλικό | εσωτερικό υλικό |
| Εξωτερικό μέγεθος | 1060*770*710mm |
| Εσωτερικό μέγεθος | 930*640*580mm |
| Όνομα προϊόντων | Πλαστικός ψυκτήρας βαθμού τροφίμων γύρω από το πακέτο τούβλου πάγου πηκτωμάτων κατόχων μπύρας μορφής |
|---|---|
| Μέγεθος | 8.8*2cm, 100ml |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| COem | Ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | τζελ ψυκτικό υγρό |
| Χρώμα | ζωηρόχρωμος συνήθεια |
| Εσωτερικό υλικό | PU επιτροπές αφρίσματος ή VPU |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Άσπρο σαφές πλαστικό κοχύλι |
| Εξωτερικό μέγεθος | 87,8*65,7*79,6 εκ |
| Εσωτερικό μέγεθος | 75*53,5*65 εκ |
| Εσωτερικός όγκος | 260 Λ |
| Εσωτερικό υλικό | PU επιτροπές αφρίσματος ή VPU |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Άσπρο σαφές πλαστικό κοχύλι |
| Εξωτερικό μέγεθος | 87.8*65.7*79.6 εκατ. |
| Εσωτερικό μέγεθος | 75*53.5*65 εκατ. |
| Εσωτερικός όγκος | 260 Λ |
| Εσωτερικό υλικό | PU επιτροπές αφρίσματος ή VPU |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Άσπρο σαφές πλαστικό κοχύλι |
| Εξωτερικό μέγεθος | 122*69*80 εκατ. |
| Εσωτερικό μέγεθος | 109*56*66 εκατ. |
| Εσωτερικός όγκος | 402 Λ |
| Εσωτερικό υλικό | Πολυουρεθάνη |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Ζαρωμένο εξαγωγή χαρτοκιβώτιο |
| Εξωτερικό μέγεθος | 440*440*450mm |
| Εσωτερικό μέγεθος | 320*320*320mm |
| PU πάχος | 60 χιλιοστά |