| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | FDA πλαστικό άμεση επαναχρησιμοποιήσιμη σακούλα πάγο παγωτό πακέτο για την αποθήκευση τροφίμων για κ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 25*15*3,5 εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | σύμφωνα με την θερμοκρασία σας |
| Χρώματα | Μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί, η MOQ είναι 3000pcs |
| Πιστοποιητικά | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Μέγεθος | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Ψυκτήρων πλαστικό παγοκιβώτιο τούβλου γάλακτος πιό δροσερό που κρατά φρέσκο με το πιστοποιητικό FDA |
|---|---|
| Μέγεθος | 20.5*10*5.5 εκατ. |
| Ικανότητα | 600ML |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας σκόνη |
| Μέγεθος | 19*7*1 εκ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 100 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 16.5*9*1.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 200 g / τεμ |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Μέγεθος | 28,6*11,2*9εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Εγκεκριμένο SAP - MSDS |
| Τύπος | Θερμικός |
| τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Μέγεθος | 28,6*11,2*9εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Εγκεκριμένο SAP - MSDS |
| Τύπος | Θερμικό |
| Τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Μέγεθος | 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 160 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |