| Μέγεθος | 52,5*32,8*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 7*7*1,4cm |
|---|---|
| Βάρος | 45g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπερ-απορροφητικό πολυμερές, καρβοξυλομεθυλοκυτταρίνη |
| Χρώματα | Μπλε, κόκκινο, ροζ, προσαρμοσμένο. |
| Μέγεθος | 40x26x4cm |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 22*16.5*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 20*12*3.5cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 12*5.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | 205L VIP ιατρικό δροσερό κιβώτιο μεγάλης περιεκτικότητας για τη μεταφορά αποθήκευσης εμβολίων |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 92.5*52.5*65cm |
| Εσωτερική διάσταση | 83*45*55cm |
| Ικανότητα | 205L |
| Βάρος | 8.7Kg |
| Μέγεθος | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| εξωτερικό μέγεθος | 15*15*14cm |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | 14*14*12cm |
| Αξεσουάρ | Πιό δροσερό πακέτο μορφής κυμάτων |
| Μέγεθος για το πακέτο πάγου | 14.5*11.5*4.8cm |
| Τύπος | Κρατήστε το κρύο δοχείων μπουκαλιών γάλακτος |