| Μέγεθος | 25*20*1cm 18.3*11.2*1.6cm 19*12.5*1cm μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | τζελ ψυκτικό υγρό |
| Χρώμα | ζωηρόχρωμος συνήθεια |
| Μέγεθος | 33*11*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 580g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 36x21x1,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1100 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Συνήθεια |
| Χρήση | Κρατήστε το Τρόφιμο και τα Ποτά Ψυχρά |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Διαρκής |
| Ασφάλεια | Μη τοξικό και χωρίς BPA |
| Δυναμικότητα | 1.2L |
| Θερμοκρασία | 0°C, -5°C, -10°C, -15°C, -20°C, -25°C |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 12.3*5.9*3.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 175g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 16,8*8,8*1,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 16,8*8,8*1,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 16.8*8.8*1.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 200 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |