| Μέγεθος | 16,5*9,7*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 400G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 20*12*3,5cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορεί να Προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | ίντσα 13.5*13.5*2CM το /5.04 *5.04*0.55/κάθε πακέτο πάγου |
|---|---|
| Ικανότητας | 200 γ το /pcs/3oz/κάθε πακέτο πάγου |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας πήκτωμα (SAP) |
| Τύπος | Θερμική |
| Μέγεθος | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 70g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g / PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | ζωηρόχρωμος συνήθεια |
| Μέγεθος | 37.2*21.2*5.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1600g |
| Εξωτερικό υλικό | Εγκεκριμένο FDA HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Έξοχο απορροφητικό πολυμερές σφρίγος |
| Χρώματα | το μπλε χρώμα, μπορεί να προσαρμόσει |
| μέγεθος | 38.5x20x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1200g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Συνήθεια |
| Εσωτερικό υλικό | Αφρός πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PP |
| Εξωτερικό μέγεθος | 34*24.5*27.5cm |
| Ικανότητα | 10L |
| PU πάχος | 50mm |
| Ονομασία προϊόντος | Πακέτα καταψύκτη επαναχρησιμοποιήσιμων χωρητικότητας 200ML Πιστοποιητικά SGS χωρίς Bpa |
|---|---|
| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,4 εκ |
| Χωρητικότητα | 200 ml |
| OEM | Ναί |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |