| Μέγεθος | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 7500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Λευκό, μπλε |
| Μέγεθος | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 150g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| ΧΡΩΜΑΤΑ | Κόκκινο |
| Μέγεθος | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 7500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα σε υγρό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| χρώματα | Λευκό, μπλε |
| Μέγεθος | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 14.3*7.7*3.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 280g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | μπλε |
| Όνομα προϊόντων | Το μεγάλο σκληρό επαναχρησιμοποιήσιμο φορητό ψυγείο συνήθειας μπορεί να πιει το πιό δροσερό τούβλο γ |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*13*8cm |
| Volum | 1500ml |
| Χρήση | Η μπύρα, κρασί μπορεί πιό δροσερός κάτοχος |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο |
| Μέγεθος | 22.5x18.5x3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| χρώματα | Συνήθεια |