| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 18*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 450 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 26.8*14.5*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 750 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρωματιστά | Εθιμο |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 22.5x18.5x3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 33*11*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 580g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 22.5x18.5x3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 40*26*4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 16.5*10.2*3cm 19.5*12*3cm19.5*17.2*3cm 23.5*19.5*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 350g 450g 750g 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |