| Μέγεθος | 19*12*2cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 270ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 350g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 35x22x3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 229*168*64mm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 1200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό σκόνη - Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
| Τύπος | Διατηρείτε τα κουτιά από μπουκάλια γάλακτος κρύα |
| Μέγεθος | 8*7,5*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 85 g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο, μπλε |
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 18,3*11,2*1,6 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | γκρι, μπορεί να προσαρμοστεί |