| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1500 γρ |
| εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | Συνήθεια |
| Όνομα προϊόντων | Πλαστικό ευτηκτικό κρύο τούβλο πάγου πιάτων για τη μακροπρόθεσμη μεταφορά τροφίμων |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.3*9.5*3.8 εκατ. |
| Ικανότητα | 400ML |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | Έξοχο απορροφητικό πολυμερές σώμα |
| Μέγεθος | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 3500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | Πλαστικό παγωμένο τζελ με έγχυση νερού ποιότητας τροφίμων παγότουβλο για ψύξη μπύρας |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
| Ικανότητα | 600 ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | Ψυκτική σκόνη |
| Ονομασία προϊόντος | Αποθήκευση χωρίς BPA Τροφίμων Μεγάλης διάρκειας παγοκύστες Cool Bag Ice Bricks SAP Inner Material |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
| Ικανότητα | 350ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Όνομα προϊόντων | σκληρό πλαστικό πακέτο πάγου πηκτωμάτων κοχυλιών για τους ανεμιστήρες |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400G |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκεκριμένο από τον FDA 230ml Cool Bag Ice Packs Plastic Ice Brick for Lunch Bag |
|---|---|
| Μέγεθος | 14.5*9.8*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Χωρητικότητα | 230ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Όνομα προϊόντων | Φορητό πτυσσόμενο ιατρικό δροσερό πιό δροσερό παγοκιβώτιο στρατοπέδευσης κιβωτίων ελαφρύ 25 λίτρα |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Τσάντα υφασμάτων υφάσματος της Οξφόρδης |
| Εσωτερικό υλικό | Εσωτερικό υλικό |
| Εξωτερικό μέγεθος | 45.5*34*35cm |
| Εσωτερικό μέγεθος | 38*27*25cm |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκρίθηκε από την FDA πλαστική τσάντα άμεσης ψύξης παγωτό πακέτα ψυγείο μπλοκ πάγου τούβλο 200Ml |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |