| Μέγεθος | 18*9,5*2,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 350 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 350 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό σκληρό περίβλημα HDPE ποιότητας τροφίμων, χωρίς BPA |
| Εσωτερικό liquild | Τζελ ψύξης, μη τοξικό |
| Χρώματα | Λευκό |
| Μέγεθος | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 54.4*34.4*1.8CM |
|---|---|
| Βάρος | 2900g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 40*26*4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Τροφίμων πλαστικός νάυλον επαναχρησιμοποιήσιμος πακέτων πάγου τσαντών μητρικού γάλα τυλιγμένος στο κ |
|---|---|
| Μέγεθος | 18.6*10.3cm, 22.5*13.5cm |
| Ικανότητα | 250ml, 500ml |
| Εξωτερικό υλικό | Νάυλον pe |
| εσωτερικό υλικό | PCM |
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Όνομα προϊόντων | 400ML Επαναχρησιμοποιήσιμα Blue Cool Bag Ice Freezer Packs Τούβλα παγοτζελ για φαγητό |
|---|---|
| Μέγεθος | 16,3*9,5*3,8 cm ή προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 400ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Μέγεθος | 25*15*1,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 550 γρ |
| εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρωματιστά | το κόκκινο |
| Μέγεθος | 19*15*2,5cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - σκληρό κέλυφος - χωρίς BPA |
| Μέσα υγρό | Μη τοξική ψυκτική σκόνη |
| Τύπος | Κρατήστε το κρύο και φρέσκο |
| Τύπος συσκευασίας | 111 τεμάχια σε μία βαλίτσα |