| Όνομα προϊόντων | επαναχρησιμοποιήσιμο σκληρό πλαστικό πακέτων πηκτωμάτων πάγου πακέτων πάγου τσαντών 16.5*7.4*2cm στι |
|---|---|
| μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ML |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Ονομασία του προϊόντος | 200 ml χωρητικότητα επαναχρησιμοποιήσιμη κατάψυξη ψυγείο παγωτό σακούλα παγωτό πακέτα Bpa δωρεάν Τρο |
|---|---|
| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,4 εκ |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία του προϊόντος | Ψυκτικά ψυκτικά αδύναμα επαναχρησιμοποιήσιμα ζελέ μικρές ψυκτικές σακούλες παγωτό για κουτιά για μεσ |
|---|---|
| Μέγεθος | 13.3*12.7*1.3cm |
| Δυναμικότητα | 160ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Όνομα προϊόντων | Ελεύθερο σκληρό Shell HDPE πλαστικό 200Ml BPA δροσίζει τα πιό δροσερά τούβλα πάγου πακέτων πάγου τσα |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Χωρητικότητα | 200ml |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμόστε λεπτές επαναχρησιμοποιούμενες παγοκύστες 200ML για ψύκτες Υπερήχων συγκόλλησης |
|---|---|
| Μέγεθος | 16,5*8,8*1,5 εκ |
| Ικανότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό hdpe ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 19*7*1cm |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 14,5*11,5*4,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 480 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Όνομα προϊόντων | σκληρό πλαστικό πακέτο πάγου πηκτωμάτων κοχυλιών για τους ανεμιστήρες |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400g |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Επαναχρησιμοποιήσιμο δοχείο ψύξης κατόχων μπύρας ραβδιών πάγου κυλίνδρων βαθμού τροφίμων για το δοχε |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*2.5cm ή προσαρμοσμένος |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 4200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |