| Όνομα προϊόντων | Το FDA ενέκρινε το επαναχρησιμοποιήσιμο εξαιρετικά λεπτό δροσίζοντας πακέτο πάγου στοιχείων πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*15*1.2cm, 260ml |
| Κώδικας HS | 3824999990 |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Μέγεθος | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 150g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| ΧΡΩΜΑΤΑ | Κόκκινο |
| Μέγεθος | 18*9,5*2,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 350g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Επαναχρησιμοποιήσιμες παγοκύστες δύο οπών για ψύκτες, μη τοξικές παγοκύστες τσάντας για μεσημεριανό |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ml |
| COem | Ναι |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Επαναχρησιμοποιήσιμο Cool Cooler Slim Gel Cool Bag Ice Packs Lunch Ice Box για παιδιά |
|---|---|
| Μέγεθος | 13.3*12.7*1.3cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 160ml |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | SAP/CMC |
| Μέγεθος | 17.2*10.5*1cm |
|---|---|
| Βάρος | 150 g |
| Εξωτερικό υλικό | Hdpe βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | σφρίγος |
| Χρώματα | Το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία του προϊόντος | Φορητό επαναχρησιμοποιήσιμο κρατητήρι μπύρας ψυκτικό παγοσίδηρο 90Ml υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*2,5cm ή προσαρμοσμένα |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Μέγεθος | 14,5*11,5*4,8cm ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ικανότητα | 380 ml |
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρώμα | ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΛΕ ΚΙΤΡΙΝΟ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 130 g / τεμ |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |