| Μέγεθος | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 15.8*9.5*3.5 εκατ. |
|---|---|
| Ικανότητα | 400ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας πήκτωμα (SAP) |
| Τύπος | Θερμικός |
| Ονομασία προϊόντος | Τροφικά στερεά πλαστικά, επαναχρησιμοποιήσιμα παγάκια, ψυγεία, παγάκια για μεσημεριανό κουτί. |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 28,6*11,2*9εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Εγκεκριμένο SAP - MSDS |
| Τύπος | Θερμικό |
| Τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Μέγεθος | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 350g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 20*12*3.5cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Φορητά επαναχρησιμοποιήσιμα νάυλον πιό δροσερά πακέτα πάγου πηκτωμάτων PCM για τα τρόφιμα φρέσκα |
|---|---|
| Μέγεθος | 18.6*10.3cm, 22.5*13.5cm |
| Ικανότητα | 250ml, 500ml |
| εξωτερικό υλικό | Νάυλον PE |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |