| Μέγεθος | 23*17*9cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Εγκεκριμένο SAP - MSDS |
| Τύπος | Θερμικό |
| Τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Όνομα προϊόντων | Δροσερό τσαντών πάγου πακέτο πάγου πηκτωμάτων τροφίμων πακέτων κατάλληλο & φρέσκο λεπτό επαναχρησιμο |
|---|---|
| Μέγεθος | 13.3*12.7*1.3cm |
| COem | Ναι |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία προϊόντος | 2C - 8C Ανθεκτικός υψηλής απόδοσης κατεψυγμένος ιατρικός τζελ παγωτό πακέτο ψύκτη για ιατρική |
|---|---|
| Μέγεθος | 180,6*10,3cm,22.5*13.5cm |
| Δυναμικότητα | 250 ml, 500 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Nylon PE |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Ονομασία προϊόντος | 18.6*10.3CM PCM Ice Pack Brick για ιατρική αποθήκευση και μεταφορά |
|---|---|
| Μέγεθος | 180,6*10,3cm,22.5*13.5cm |
| Δυναμικότητα | 250 ml, 500 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Nylon PE |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Μέγεθος | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 350g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό σκληρό περίβλημα HDPE ποιότητας τροφίμων, χωρίς BPA |
| Εσωτερικό liquild | Τζελ ψύξης, μη τοξικό |
| Χρώματα | λευκό |
| Εξωτερικό μέγεθος | 15*15*14 εκ |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | 14*14*12 εκ |
| Εξαρτήματα | Πακέτο ψύξης σε σχήμα κύματος |
| Μέγεθος για παγοκύστη | 14,5*11,5*4,8 εκ |
| Τύπος | Διατηρείτε τα κουτιά από μπουκάλια γάλακτος κρύα |
| εξωτερικό μέγεθος | 15*15*14cm |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | 14*14*12cm |
| Αξεσουάρ | Πιό δροσερό πακέτο μορφής κυμάτων |
| Μέγεθος για το πακέτο πάγου | 14.5*11.5*4.8cm |
| Τύπος | Κρατήστε το κρύο δοχείων μπουκαλιών γάλακτος |
| Μέγεθος | 20*18*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 800g |
| Εξωτερικό υλικό | πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | άσπρος, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 18*9,5*2,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 350 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |