| Όνομα προϊόντων | Μεγάλο επαναχρησιμοποιήσιμο μπλε πηκτωμάτων πάγου τούβλο πάγου πακέτων πλαστικό με το CE/το FDA Sppr |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.5*11.5*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ναι |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | Επαναχρησιμοποιήσιμα χαριτωμένα μπύρας δροσερά τσαντών πάγου πακέτων πακέτα πάγου pe πλαστικά γεμισμ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό pe |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Όνομα προϊόντων | Το κατάλληλο & φρέσκο δροσερό πιό δροσερό λεπτό δοχείο ψύξης καλαθακιών με φαγητό πηκτωμάτων συσκευά |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*20*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 20*12*3,5cm |
|---|---|
| Βάρος | 600 ml |
| Εξωτερικό υλικό | πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας, εγκεκριμένο από την SGS |
| Μέσα υγρό | Ζελέ ψύξης, MSDS |
| Σημείο ψύξης | 0 μοίρες |
| Μέγεθος | 37.2*21.2*5.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1600g |
| Εξωτερικό υλικό | Εγκεκριμένο FDA HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Έξοχο απορροφητικό πολυμερές σφρίγος |
| Χρώματα | το μπλε χρώμα, μπορεί να προσαρμόσει |
| Μέγεθος | διάμετρος: 21.5cm, πάχος: 2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 730g |
| Εξωτερικό υλικό | πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | άσπρος, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινος |
| Όνομα προϊόντων | Ο ελεύθερος δροσερός πάγος πηκτωμάτων τσαντών BPA συσκευάζει το πιό δροσερό τούβλο με το δροσίζοντας |
|---|---|
| μέγεθος | 16.5*8.8*1.5cm |
| Ικανότητα | 200ML |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο επαναχρησιμοποιήσιμο hdpe BPA πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP που δροσίζει το πήκτωμα |
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 350 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Φορητός τροφίμων αποθήκευσης κρασιού μπουκαλιών μπύρας κύβος Eco πάγου κατόχων πιό δροσερός φιλικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 7.5*2.5cm, 80ml |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ΝΑΙ |
| COem | ΝΑΙ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |