| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | Σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 15*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 7*7*1.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 45G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | Σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης SAP |
| Χρώματα | Λευκό, μπλε |
| Ονομασία του προϊόντος | Διπλές τρύπες σκληρό πλαστικό λεπτή δροσερό ψυγείο Fit και φρέσκο παγωτό πακέτα για ψυγείο τσάντα |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |