| Μέγεθος | 32.5*22.5*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό liquild | πήκτωμα |
| Χρώματα | μπλε |
| Ονομασία προϊόντος | Αλλαγή φάσης υλικό HDPE πλαστικό 1700ml PCM μεγάλο παγοκιβώτιο πακέτων πάγου για το πιό δροσερό κιβώ |
|---|---|
| Μέγεθος | 39*23*2.5cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 1700ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | Αλλαγή φάσης υλικό |
| Ονομασία προϊόντος | FDA πλαστικό άμεση επαναχρησιμοποιήσιμη σακούλα πάγο παγωτό πακέτο για την αποθήκευση τροφίμων για κ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | κόκκινος |
| Όνομα προϊόντων | Κατάλληλα & φρέσκα δροσερά πακέτα πάγου μεσημεριανού γεύματος δοχείων ψύξης λεπτά |
|---|---|
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm |
| Βάρος | 130G |
| Χρώμα | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 130 g / τεμ |
| εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Μέγεθος | 26.8*14.5*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 750 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 100 γρ |
| εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 17.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 500 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Ονομασία προϊόντος | Υλικό αλλαγής φάσης ψυχρού PCM για ψυκτικές σακούλες / κουτιά |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*6*3cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 330ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |