| Μέγεθος | 24.5*19*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 800 g / PCS |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| μέγεθος | 10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινος |
| Όνομα προϊόντων | Συσκευασία πάγου γέλης χωρίς BPA, επαναχρησιμοποιήσιμης φάσης PCM για αποστολή εμβολίων |
|---|---|
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
| Τόμος | 2000 ml |
| Χρήση | Θήκη ψυγείου μπύρας, κρασιού |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Ονομασία προϊόντος | Σκληρό πλαστικό Πικνίκ Καλές παγωτό πακέτες Μίνι παγωτό πακέτα Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
|---|---|
| Μέγεθος | 5*5cm |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | Ναι. |
| Οργανωτής κατασκευής | Ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 480 γραμμαρίων, |
| Έξω Υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα Υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής ποιότητας 52*18*2 cm μεγάλος ψυγείο παγωτό παγωτό πακέτο πλαστικό για ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος | 52*18*2cm |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε |
| Μέγεθος | 16*16*1 εκ |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 350 ml |
| εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικός |
| Μέγεθος | 16*16*1cm |
|---|---|
| Ικανότητα | 350ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας πήκτωμα (SAP) |
| Τύπος | Θερμικός |
| Όνομα προϊόντων | Προωθητικό φορητό δώρων Cold Pack μεσημεριανού γεύματος πακέτων πάγου τσαντών πηκτωμάτων δροσερό για |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200 ml |
| COem | Ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |