| Ονομασία προϊόντος | Εγκρίθηκε από την FDA πλαστική τσάντα άμεσης ψύξης παγωτό πακέτα ψυγείο μπλοκ πάγου τούβλο 200Ml |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 32*11*2cm |
|---|---|
| Ικανότητα | 580ML |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | +55 θερμαντικό υλικό |
| Τύπος | Θερμικός |
| Όνομα Προϊόντος | Μη τοξική HDPE πλαστική 600ml φιάλη πακέτων πάγου για την ψύξη ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 18.5*11.7*3.3cm |
| Ικανότητας | 600 ML |
| Χρώμα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξωτερικό υλικό | hdpe πλαστικό |
| Μέγεθος | 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Βάρος | 160g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 19*12*2cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 270ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 15*10*1cm |
|---|---|
| Βάρος | 100G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας υγρό της SAP |
| Χρώματα | Λευκό, μπλε |
| Μέγεθος | 26*26*2,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | κόκκινο / μπλε / κίτρινο / ροζ / μωβ |
| Μέγεθος | 35*15*3,5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Μπλε |
| Μέγεθος | 19*7*1 εκ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 100 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό επαναχρησιμοποιήσιμο 90ml μίνι σκληρό πλαστικό ψυγείο παγωτού κρασιού για κάλυψη μπουκαλιών |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*2,5cm ή προσαρμοσμένα |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |