| Μέγεθος | 12*7,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 150g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 40*26*4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Κατάλληλα & φρέσκα δροσερά πακέτα πάγου μεσημεριανού γεύματος δοχείων ψύξης λεπτά |
|---|---|
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm |
| Βάρος | 130 γρ |
| Χρώμα | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναχρησιμοποιήσιμες σκληρές σάκους ψύξης παγωτό πακέτα πλαστικού τζελ ψυγείο για την αποθήκευση τρ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Ονομασία προϊόντος | Αποθήκευση χωρίς BPA Τροφίμων Μεγάλης διάρκειας παγοκύστες Cool Bag Ice Bricks SAP Inner Material |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
| Ικανότητα | 350ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Ονομασία προϊόντος | Πλαστικό παγωτό, παγωτό για ψύξη ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*13,5*1,5 ή προσαρμοσμένα |
| Δυναμικότητα | 560 ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 21*12*4,5cm |
|---|---|
| Βάρος | 505 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Μέσα υγρό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Τύπος | Θερμικό |
| Όνομα Προϊόντος | Κατάλληλα & φρέσκα δροσερά πακέτα πάγου μεσημεριανού γεύματος δοχείων ψύξης λεπτά |
|---|---|
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm 12.2*12.2*1.4cm 13.3*12.7*1.3cm |
| Βάρος | 130g 180g 160g |
| Χρώμα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Κατάλληλα & φρέσκα δροσερά πακέτα πάγου μεσημεριανού γεύματος δοχείων ψύξης λεπτά |
|---|---|
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm |
| Βάρος | 130g |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |