| Όνομα προϊόντων | Hard Plastic Cooler Ice Brick 25*15*3,5cm 1000ml For Cooler Box |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*15*3,5cm ή προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 1000mL |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | Υλικό αλλαγής φάσης PCM |
| Μέγεθος | 25*20*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | μπλε |
| Όνομα προϊόντων | 90ML bpa ελεύθερα χαριτωμένα μετζεσολών επαναχρησιμοποιήσιμα πλαστικά πακέτα πάγου ψυκτήρων πάγου πι |
|---|---|
| Μέγεθος | 14*7.5*1cm, 90ml |
| COem | Ναι |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 21*12*4.5cm |
|---|---|
| Ικανότητας | 550ML |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων - σκληρό πλαστικό κοχυλιών |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας σκόνη - έξοχο απορροφητικό πολυμερές σώμα |
| Τύπος | Κρατήστε το κρύο δοχείων μπουκαλιών γάλακτος |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμόστε 200ML μίνι ψυγείο ψύχραιμα γεύμα τζελ παγωτό πακέτα για κατεψυγμένα τρόφιμα σε ψυγείο σα |
|---|---|
| Μέγεθος | 16,5*8,8*1,5 εκ |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό hdpe ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα ή σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Ονομασία προϊόντος | 250 ml 2C - 8C PCM Soft Gel Ice Pack για τη μεταφορά ινσουλίνης εμβολίου |
|---|---|
| Μέγεθος | 180,6*10,3cm,22.5*13.5cm |
| Δυναμικότητα | 250 ml, 500 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Nylon PE |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Όνομα προϊόντων | PCM αλλαγή φάσης υλικό μπύρας HDPE πλαστικό BPA τούβλου πάγου κατόχων πιό δροσερό ελεύθερο |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*13*8cm |
| Volum | 1500ml |
| Χρήση | Η μπύρα, κρασί μπορεί πιό δροσερός κάτοχος |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 40*26*4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 40*26*4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |