| Μέγεθος | 19*12*2cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - σκληρό κέλυφος - χωρίς BPA |
| Μέσα υγρό | Μη τοξικό Ψυκτικό τζελ |
| Τύπος | Διατηρήστε το φαγητό κρύο και φρέσκο |
| Τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκεκριμένο από τον FDA, επαναχρησιμοποιούμενες άκαμπτες λεπτές παγοκύστες παγωτού τζελ για τσάντα μ |
|---|---|
| Μέγεθος | 14.5*9.8*2cm ή προσαρμοσμένος |
| χωρητικότητα | 230ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 18,3*11,2*1,6 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 320 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσιστικό τζελ SAP |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 18,3*11,2*1,6 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 320 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσιστικό τζελ SAP |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Cool Coolers Slim επαναχρησιμοποιήσιμες παγοκύστες τζελ για κουτιά μεσημεριανού γεύματος, τσάντες γε |
|---|---|
| Μέγεθος | 13,3*12,7*1,3cm ή προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 160ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Όνομα προϊόντων | Επαναχρησιμοποιήσιμη κυλινδρική θήκη μπύρας Ποιοτική συσκευασία πάγου για ψύξη ποτών / μπύρας |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*2,5 εκ., 90 ml |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| COem | Ναι |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 600 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | SAP - Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
| Τύπος | Διατηρείτε τα κουτιά από μπουκάλια γάλακτος κρύα |
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Όνομα προϊόντων | Τροφίμων πλαστικός νάυλον επαναχρησιμοποιήσιμος πακέτων πάγου τσαντών μητρικού γάλα τυλιγμένος στο κ |
|---|---|
| Μέγεθος | 18.6*10.3cm, 22.5*13.5cm |
| Ικανότητα | 250ml, 500ml |
| Εξωτερικό υλικό | Νάυλον pe |
| εσωτερικό υλικό | PCM |