| Μέγεθος | 19*7*1 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 2600g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 19*7*1cm ή συνήθεια |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 38.5*20*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC PCM |
| Χρώματα | Μπλε |
| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | τζελ ψυκτικό υγρό |
| Χρώμα | διάφανο λευκό με μπλε υγρό; custom |
| Μέγεθος | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 17.3*9.6*3.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 450g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 19*19*1 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 290 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 9.5*4.5*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 320g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |