| Όνομα προϊόντων | Πλαστικό ζωηρόχρωμο 400g πακέτο πάγου ανεμιστήρων αεροψυχραντήρων cOem για τη θερινή ψύξη |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Ικανότητα | 400ml |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | σκληρό πλαστικό πακέτο πάγου πηκτωμάτων κοχυλιών για τους ανεμιστήρες |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400G |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναχρησιμοποιήσιμη, μακράς διαρκείας δροσερή τσάντα Ice Slim Lunch Gel Ice Pack για φρέσκο φαγητ |
|---|---|
| Μέγεθος | 13,3*12,7*1,3cm ή προσαρμοσμένο |
| Χωρητικότητα | 160 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Όνομα προϊόντων | Το FDA ενέκρινε το θερμικό σκληρό πακέτο πάγου φραγμών 260Ml εξαιρετικά λεπτό για την πιό δροσερή τσ |
|---|---|
| Μέγεθος | 18.5*17.5*1.2cm, 260ml |
| Κώδικας HS | 3824999990 |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 g / τεμ |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Μέγεθος | 19.5*12*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 450g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 40*26*4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 25*20*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Μπλε |
| Ονομασία προϊόντος | Άκαμπτο πλαστικό επαναχρησιμοποιήσιμο εξαιρετικά λεπτό πακέτο ψυκτήρων καλαθακιών με φαγητό πακέτων |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*12.5*1cm ή προσαρμοσμένος |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |