| Όνομα προϊόντων | σκληρό πλαστικό πακέτο πάγου πηκτωμάτων κοχυλιών για τους ανεμιστήρες |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400G |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | Πλαστικό εξαιρετικά λεπτό πακέτο πάγου, μεγάλα επαναχρησιμοποιήσιμα πακέτα πάγου για το καλαθάκι με |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 18*14*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 450g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 19*12,5*1cm τεμάχια |
|---|---|
| Βάρος | 200 g / τεμ |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 18*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 450 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | μη τοξικό ψυκτικό |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 43,8*25*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2600 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Super Absorbent Polymer / Υλικό αλλαγής φάσης |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό σκληρό περίβλημα HDPE ποιότητας τροφίμων, χωρίς BPA |
| Εσωτερικό liquild | Τζελ ψύξης, μη τοξικό |
| Χρώματα | Λευκό |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό liquild | GEL |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 16,5*9,7*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 400G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |