| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμόστε τα τρόφιμα Εγκρίνετε ψυγείο νερού από πλαστικό HDPE για ψύξη ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 18.5*11.7*3.3cm |
| Δυναμικότητα | 600 ml |
| Χρώμα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Μέγεθος | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 7500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Λευκό, μπλε |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | Αντικατάστατο πάγου ψυκτικά ψυγεία αδύναμα γεύματα παγωτά πακέτα αποτρεπτικά για δοχεία τροφίμων |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*13*1,5cm |
| Δυναμικότητα | 300 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Επαναχρησιμοποιήσιμο πλαστικό HDPE χωρίς BPA |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Μέγεθος | 18*9,5*2,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 350g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | COem επαναχρησιμοποιήσιμο πακέτο πάγου τούβλου πάγου μεσημεριανού γεύματος πιό ψυχρό εξαιρετικά λεπτ |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*12.5*1cm ή προσαρμοσμένος |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Κωδικός ΕΣ | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Μέγεθος | 10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 17.5*9*3.5cm / 19*8*2cm /16.5*7.4*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 500 ml / 350 ml / 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσιστικό τζελ SAP |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 7*7*1.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 45G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | Βαθμός πακέτα cOem/τροφίμων ODM πάγου ψυγείων μεσημεριανού γεύματος πάγου Bento εξαιρετικά λεπτά για |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.2*10.5*1cm |
| Ικανότητα | 150ml |
| Εξωτερικό υλικό | επαναχρησιμοποιήσιμο HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC ή PCM |