| Μέγεθος | 33.2*28*2.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 1700g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό κοχυλιών, BPA ελεύθερο |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα, μη τοξικό |
| Χρώματα | Άσπρος |
| Όνομα προϊόντων | Το FDA ενέκρινε το σκληρό πλαστικό επαναχρησιμοποιήσιμο κρύο πιάτο πακέτων πάγου με το λογότυπο που |
|---|---|
| μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ML |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Ονομασία προϊόντος | Σκληρές πλαστικές παγοκύστες HDPE ποιότητας τροφίμων για δροσερή τσάντα μεσημεριανού γεύματος |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
| Χωρητικότητα | 350 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | Χυμός δέντρου |
| Όνομα προϊόντων | HDPE τροφίμων βαθμού επαναχρησιμοποιήσιμο ευτηκτικό πάγου πήκτωμα συσσωρευτών πακέτων κρύο για την π |
|---|---|
| μέγεθος | 17*9*3 εκατ. ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 400ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Ονομασία του προϊόντος | Υψηλής αποδοτικότητας επαναχρησιμοποιήσιμα γλυκά παγωτό πακέτα χωρίς Bpa Κόκκινα παγωτό πακέτα σε σχ |
|---|---|
| Μέγεθος | 10*2cm |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Κώδικας Hs | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμόστε τα χαριτωμένα ζωικά μορφής πακέτα πάγου bpa ελεύθερα επαναχρησιμοποιήσιμα ανθεκτικά πιό |
|---|---|
| μέγεθος | 18*2,5 εκ |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | 210G πακέτο πάγου των φορητών χαριτωμένων μικρών επαναχρησιμοποιήσιμων Hdpe πακέτων πάγου πηκτωμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος | 18*2,5 εκ |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | SGS ενέκρινε τροφίμων βαθμού το εξαιρετικά λεπτό πακέτο πάγου πηκτωμάτων πιό δροσερό με το σφρίγος π |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*15*1.2cm |
| Ικανότητα | 260ml |
| εξωτερικό υλικό | επαναχρησιμοποιήσιμο HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC ή PCM |
| Όνομα προϊόντων | Υγιεινής διατροφής βαθμού καλοί επαναχρησιμοποιήσιμοι παιδιών πάγου πακέτων ζωικοί φραγμοί πάγου μορ |
|---|---|
| Μέγεθος | 18*2.5cm, 210ml |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | Ελεύθερο hdpe BPA πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | πακέτο πάγου πηκτωμάτων 25*20*1cm εξαιρετικά λεπτό για τα τρόφιμα, επαναχρησιμοποιήσιμο τούβλο πάγου |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*20*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |