| Μέγεθος | 40*26*4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 31*28,5*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 34.8*22.5*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | άσπρος, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 54.4*34.4*1.8CM |
|---|---|
| Βάρος | 2900g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 4200g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί. |
| Μέγεθος | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 54.4*34.4*1.8CM |
|---|---|
| Βάρος | 2900g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 8*7,5*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 70g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Έξοχο απορροφητικό πολυμερές σώμα, CMC, PCM |
| Χρώματα | Μπλε |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Ζελέ |
| Χρώματα | Μπλε |