| Μέγεθος | 24.5*24.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1038g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 25*20*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | μπλε |
| Size | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 2400g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Inside liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can be customized |
| Μέγεθος | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 2400 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 19.5*12*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 450g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 62*42*3,4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 7500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Λευκό, μπλε |
| Μέγεθος | 25*20*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 19.5*12*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 450g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 62*42*3,4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 7500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Λευκό, μπλε |
| Μέγεθος | 62*42*3,4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 7500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Λευκό, μπλε |