| Μέγεθος | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 4200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Λευκό, μπλε |
| Μέγεθος | 32.5*24.5*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υλικό αλλαγής φάσης SAP |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 33*22.5*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | άσπρος, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 7500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα σε υγρό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| χρώματα | Λευκό, μπλε |
| Μέγεθος | 40*26*4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 29*20*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υπερ-απορροφητικό πολυμερές, CMC, PCM |
| Χρώματα | Μπλε |
| Μέγεθος | 16,5*9,7*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 40*20*4,1 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3000 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 18*14*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 450g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |