| Μέγεθος | 32.5*22.5*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό liquild | πήκτωμα |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 25*20*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 800 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | μη τοξικό ψυκτικό |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 43,8*25*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2600 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Super Absorbent Polymer / Υλικό αλλαγής φάσης |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 16x16x1.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 350g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 40*20*4,1 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3000 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 35*22*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Cooler επαναχρησιμοποιήσιμο PCM Ice Pack Πακέτα κατάψυξης μακράς διαρκείας |
|---|---|
| Μέγεθος | 18*18cm |
| Ικανότητα | 450ml |
| Εξωτερικό υλικό | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Όνομα προϊόντων | Χονδρική 25*20*1cm εξαιρετικά λεπτή δροσερή εφαρμογή και φρέσκια επαναχρησιμοποιήσιμη πλαστική συσκε |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*20*1εκ |
| Ικανότητα | 300ml |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC |
| Τύπος | Θερμομονωτικό |
| Μέγεθος | 32*19*1cm |
|---|---|
| Ικανότητα | 600ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Τύπος | Θερμικός |