| Μέγεθος | 18*14*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 450g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 2600 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | μη τοξικό ψυκτικό |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 43.6*20*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Έξοχο απορροφητικό πολυμερές σώμα/αλλαγή φάσης materil |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 19*7*1cm |
|---|---|
| Βάρος | 100G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 25*13*8cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | τζελ ψυκτικό υγρό |
| Χρώμα | διάφανο λευκό με μπλε υγρό; custom |
| Μέγεθος | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 350G |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 2400 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |