| Μέγεθος | 62*42*3,4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 7500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Λευκό, μπλε |
| Μέγεθος | 62*42*3,4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 7500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Λευκό, Μπλε |
| Μέγεθος | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 2600g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 62*42*3,4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 7500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Λευκό, Μπλε |
| Μέγεθος | 52.5**32.8*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC PCM |
| Χρώματα | Μπλε λευκό |
| Μέγεθος | 15*10*1cm |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | το μπλε, μπορεί να είναι customizd |
| Μέγεθος | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 4200g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί. |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 4200g |
| Outer material | Food grade HDPE |
| Inside liquild | Cooling gel |
| Χρώματα | Λευκό, Μπλε |
| Μέγεθος | 22,5*18,5*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Ζελέ ψύξης / SAP / CMC / PCM |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Ψύξη SAP / CMC / PCM |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |