| Μέγεθος | 28,6*11,2*9εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Εγκεκριμένο SAP - MSDS |
| Τύπος | Θερμικός |
| τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Όνομα προϊόντων | Bpa ελεύθερο 100ML επαναχρησιμοποιήσιμο μίνι Apple μορφής χαριτωμένο πάγου τούβλο πάγου πακέτων πλασ |
|---|---|
| Μέγεθος | 10*2cm, 100ml |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Το FDA εγκρίνει HDPE το πλαστικό δοχείο ψύξης πακέτων πάγου για την υπαίθρια ψύξη ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*15*2.5cm |
| Ικανότητα | 600ml |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 35*22*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Ψύξη SAP / CMC / PCM |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Φορητά HDPE πλαστικά επαναχρησιμοποιήσιμα εξαιρετικά λεπτά πιό δροσερά κρύα πακέτα πακέτων πάγου για |
|---|---|
| Μέγεθος | 18.5*17.5*1.2cm, 260ml |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Μέγεθος | 20*18*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 800 γρ |
| εξωτερικό υλικό | πλαστικό HDPE |
| Μέσα σε υγρό | ψυκτικό υγρό |
| Χρωματιστά | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Εξαιρετικά λεπτό επαναχρησιμοποιήσιμο μπλε πηκτωμάτων πάγου τούβλο πάγου πακέτων πλαστικό με την έγκ |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.5*11.5*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | Ναι |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 15*10*2cm /τεμ |
|---|---|
| Βάρος | 200 g / τεμ |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Μέγεθος | 15*10*2cm /τεμ |
|---|---|
| Βάρος | 200 g / τεμ |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |