| Όνομα προϊόντων | Νέο φορητό πτυσσόμενο πιό δροσερό κιβώτιο σχεδίου με το VIP θερμικό υλικό |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 58x38x54cm |
| Εσωτερική διάσταση | 53x30x47cm |
| Μετά από το πτυσσόμενο μέγεθος | 61x52x20cm |
| Ικανότητα | 74L |
| Όνομα προϊόντων | 20L του ΕΛΚ υλικό ιατρικό κιβώτιο κρύων αλυσίδων κιβωτίων αποθήκευσης πιό δροσερό |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 450x284x330mm |
| Ικανότητα | 20L |
| εξωτερικό υλικό | Τσάντα της Οξφόρδης |
| Εσωτερικό materia | Αφρός του ΕΛΚ |
| Όνομα προϊόντων | Ιδιαίτερα η προηγμένη τεχνολογία προσαρμόζει το κιβώτιο κρύας αποθήκευσης εμβολίων θερμοκρασίας |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 42*25*26cm |
| Εσωτερική διάσταση | 32.5*18*16cm |
| Ικανότητα | 9L |
| Βάρος | 2.1kg |
| Ονομασία προϊόντος | Το εργοστάσιο προσαρμόζει τα υλικά ιατρικά πιό δροσερά κιβώτια υφάσματος της Οξφόρδης με τη VIP επιτ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 47*31*36.5cm |
| Εσωτερική διάσταση | 36*22*25cm |
| Δυναμικότητα | 19.8L |
| Βάρος | 3 κιλά |
| Τύπος | το ύφασμα 700 Οξφόρδη μόνωσε το πιό δροσερό δροσερό παγοκιβώτιο για την ιατρική μεταφορά εμβολίων |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος | 46*30.5*35cm |
| Ικανότητα | 24L |
| Χρησιμοποιημένος για | Για τα δοχεία, τρόφιμα, ιατρική, εμβόλιο |
| Εξαρτήματα | Πακέτα πηκτωμάτων |
| Όνομα προϊόντων | Υλικό κιβώτιο αποθήκευσης μόνωσης υψηλής επίδοσης για τις διοικητικές μέριμνες κρύων αλυσίδων |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 46x46x46 εκ |
| Εσωτερική διάσταση | 35x35x35 εκ |
| Ικανότητα | 42 λίτρα |
| Βάρος | 3kg |
| Όνομα προϊόντων | 2-8 χαμηλής θερμοκρασίας pu-VIP ιατρικό πιό δροσερό κιβώτιο κρύων αλυσίδων ελέγχου Γ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 47.5*33*37.5cm |
| Εσωτερική διάσταση | 37.5*23*27.5cm |
| Ικανότητα | 24L |
| εξωτερικό υλικό | κράμα πλαστικού και αλουμινίου |
| Τύπος | Κουτί ψύξης ηλεκτρικής σκούπας |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για κουτί EPP | 58*38*54cm |
| Inter size για κουτί EPP | 53*30*47cm |
| Χωρητικότητα για κουτί EPP | 74.7L |
| εξωτερικό υλικό | Ύφασμα Oxford |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμόστε το φορητό κιβώτιο μεταφορέων εμβολίων 4L μικρό για την αποθήκευση 2-8 Γ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 23*17*17 εκ |
| Εσωτερική διάσταση | 21*14*14 εκ |
| Δυναμικότητα | 4L |
| Βάρος | 1 κιλό |
| Τύπος | Κουτί ψύξης ηλεκτρικής σκούπας |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για κουτί EPP | 23*17*17 εκ |
| Inter size για κουτί EPP | 21*14*14 εκ |
| Χωρητικότητα για κουτί EPP | 4 Λ |
| εξωτερικό υλικό | Ύφασμα Oxford |