| Όνομα προϊόντων | Πτυσσόμενη και φορητή τσάντα ώμων τσαντών εμβολίων πιό δροσερή |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 45.2*31.7*34.3cm |
| Εσωτερική διάσταση | 37.5*23.5*26.2cm |
| Ικανότητα | 24L |
| Βάρος | 3kg |
| Τύπος | Κουτί ψύξης ηλεκτρικής σκούπας |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για κουτί EPP | 58*38*54cm |
| Inter size για κουτί EPP | 53*30*47cm |
| Χωρητικότητα για κουτί EPP | 74.7L |
| εξωτερικό υλικό | Ύφασμα Oxford |
| Τύπος | Κουτί ψύξης ηλεκτρικής σκούπας |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για κουτί EPP | 36*22*25cm |
| Inter size για κουτί EPP | 47*31*36.5cm |
| Χωρητικότητα για κουτί EPP | 19.8L |
| εξωτερικό υλικό | Ύφασμα Oxford |
| Όνομα προϊόντων | Εμβολίων μεταφορέων φορητή τσάντα μεταφοράς κιβωτίων κρύων αλυσίδων πιό δροσερή |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 295*215*260 χιλ. |
| Εσωτερική διάσταση | 225*150*190mm |
| Ικανότητα | 6.5L |
| Βάρος | 3kg |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμόστε το φορητό κιβώτιο μεταφορέων εμβολίων 4L μικρό για την αποθήκευση 2-8 Γ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 23*17*17 εκ |
| Εσωτερική διάσταση | 21*14*14 εκ |
| Ικανότητα | 4L |
| Βάρος | 1kg |
| Τύπος | Κουτί ψύξης ηλεκτρικής σκούπας |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για κουτί EPP | 58*38*54cm |
| Inter size για κουτί EPP | 53*30*47cm |
| Χωρητικότητα για κουτί EPP | 74.7L |
| εξωτερικό υλικό | Ύφασμα Oxford |
| Ονομασία προϊόντος | 345L πιό δροσερό κιβώτιο μεταφορών Vaccicne κιβωτίων κρύων αλυσίδων μεγάλης περιεκτικότητας πτυσσόμε |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 1060*770*710 χιλ. |
| Εσωτερική διάσταση | 930*640*580mm |
| χωρητικότητα | 345L |
| Βάρος | 16.5kg |
| Ονομασία προϊόντος | Δοχείο αποθήκευσης αντιδραστηρίου 32L PU Insulation Medical Cooler Box |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 44x44x45 εκ |
| Εσωτερική διάσταση | 32x32x32 εκ |
| χωρητικότητα | 32L |
| πάχος | 6 εκ |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμόστε το φορητό κιβώτιο μεταφορέων εμβολίων 4L μικρό για την αποθήκευση 2-8 Γ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 23*17*17cm |
| Εσωτερική διάσταση | 21*14*14cm |
| Ικανότητα | 4L |
| Βάρος | 1Kg |
| Όνομα προϊόντων | 20L του ΕΛΚ υλικό ιατρικό κιβώτιο κρύων αλυσίδων κιβωτίων αποθήκευσης πιό δροσερό |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 450x284x330mm |
| Ικανότητα | 20L |
| εξωτερικό υλικό | τσάντα oxford |
| Μέσα στο υλικό | Αφρός του ΕΛΚ |