| Εσωτερικό υλικό | Πολυουρεθάνη |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Ζαρωμένο εξαγωγή χαρτοκιβώτιο |
| Εξωτερικό μέγεθος | 440*440*450mm |
| Εσωτερικό μέγεθος | 320*320*320mm |
| PU πάχος | 60 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντων | Κιβώτιο κρύας αποθήκευσης εμβολίων υψηλής επίδοσης 2-8℃ 23.5L για την ιατρική μεταφορά |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 45*31*35cm |
| Εσωτερική διάσταση | 38*23*27cm |
| Ικανότητα | 23.5L |
| Βάρος | 2.03kg |
| Όνομα προϊόντων | Ιατρικό κρυογόνο κιβώτιο μόνωσης εξοπλισμών VPU για την αποθήκευση εμβολίων |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 43.5x35x31cm |
| Εσωτερική διάσταση | 33x24x18.5cm |
| Ικανότητα | 14.5L |
| Βάρος | 6kg |
| Όνομα προϊόντων | 205L VIP ιατρικό δροσερό κιβώτιο μεγάλης περιεκτικότητας για τη μεταφορά αποθήκευσης εμβολίων |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 92.5*52.5*65cm |
| Εσωτερική διάσταση | 83*45*55cm |
| Ικανότητα | 205L |
| Βάρος | 8.7Kg |
| Μέγεθος | 27*2,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 860 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Ονομασία προϊόντος | Ιατρικό κρυογόνο κιβώτιο μόνωσης εξοπλισμών VPU για την αποθήκευση εμβολίων |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 43.5x35x31cm |
| Εσωτερική διάσταση | 33x24x18.5cm |
| Δυναμικότητα | 14.5L |
| Βάρος | 6 κιλά |
| Μέγεθος | 27*2,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 860 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος | κιβώτιο παγωτού |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος | 38.5*29*23.5cm |
| Ικανότητα | 26L |
| Χρησιμοποιημένος για | Για τα δοχεία, τρόφιμα, ιατρική, εμβόλιο |
| Αξεσουάρ | Πακέτα πηκτωμάτων |
| Ονομασία προϊόντος | Διαβητικές φορητές πιό δροσερές τσάντες ινσουλίνης υφάσματος της Οξφόρδης με το πιό δροσερό τούβλο π |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 19*8.5cm |
| εσωτερικό προϊόν | δροσίζοντας τούβλο πάγου |
| Συνολικό βάρος | 400 γραμμάρια |
| μέγεθος τούβλου πάγου | 17.3*7*4cm |
| Τύπος | Κενό πιό δροσερό κιβώτιο |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 23*17*17cm |
| Διά μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 21*14*14cm |
| Ικανότητα για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 4 Λ |
| Εξωτερικό υλικό | Ύφασμα της Οξφόρδης |