| Όνομα προϊόντων | Πτυσσόμενη και φορητή τσάντα ώμων κιβωτίων μπύρας πιό δροσερή με τα λουριά |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 45.2*31.7*34.3cm |
| Εσωτερική διάσταση | 37.5*23.5*26.2cm |
| Ικανότητα | 24L |
| Βάρος | 3kg |
| Εξωτερικό μέγεθος | 55*55*55cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | Ύφασμα της Οξφόρδης |
| Εσωτερικό μέγεθος | 42*42*42cm |
| Εσωτερικό υλικό | Εξαίρετος αφρός ίνας υάλου VIPs+PU |
| Capacitytype | 75 λίτρα |
| Όνομα προϊόντων | VIP επιτροπή και μονωμένο PU ιατρικό πιό δροσερό κιβώτιο αφρού για τη μεγάλης απόστασης μεταφορά βαθ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 46x46x46 εκ |
| Εσωτερική διάσταση | 35x35x35 εκ |
| Ικανότητα | 42 λίτρα |
| Βάρος | 3kg |
| Όνομα προϊόντων | Νέο πιό δροσερό κιβώτιο πάγου θερμικής μόνωσης σχεδίου για τη φρέσκια μεταφορά τροφίμων |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 46x46x46 εκ |
| Εσωτερική διάσταση | 35x35x35 εκ |
| Ικανότητα | 42 λίτρα |
| Βάρος | 3kg |
| Όνομα προϊόντων | 23.5L φορητό μονωμένο πιό δροσερό κιβώτιο παγωτού με τον πάγο βαθμών -22 |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 45*31*35cm |
| Εσωτερική διάσταση | 38*23*27cm |
| Ικανότητα | 23.5L |
| Βάρος | 2.03kg |
| Ονομασία προϊόντος | 23.5L φορητό μονωμένο πιό δροσερό κιβώτιο παγωτού με τον πάγο βαθμών -22 |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 45*31*35cm |
| Εσωτερική διάσταση | 38*23*27cm |
| Δυναμικότητα | 23.5L |
| Βάρος | 2.03kg |
| Τύπος | το ύφασμα 700 Οξφόρδη μόνωσε το πιό δροσερό δροσερό παγοκιβώτιο για την ιατρική μεταφορά εμβολίων |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος | 38.5*29*23.5cm |
| Ικανότητα | 26L |
| Χρησιμοποιημένος για | Για τα δοχεία, τρόφιμα, ιατρική, εμβόλιο |
| Αξεσουάρ | Πακέτα πηκτωμάτων |
| Όνομα προϊόντων | Κενό ιατρικό δροσερό κιβώτιο επιτροπής μόνωσης για την ιατρική μεταφορά αποθήκευσης |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 46*30.5*35cm |
| Εσωτερική διάσταση | 37.5*23.5*27cm |
| Ικανότητα | 24L |
| Βάρος | 2,5 κιλά |
| Όνομα προϊόντων | Υλικό κιβώτιο κρύας αποθήκευσης μόνωσης VPU για τη μεταφορά ιατρικής |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 46x46x46 εκ |
| Εσωτερική διάσταση | 35x35x35 εκ |
| Ικανότητα | 42 λίτρα |
| Βάρος | 3kg |
| Όνομα προϊόντων | Premium Insulated Bio Medical Blood Transportation Bag Cooler |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 46x46x46 εκ |
| Εσωτερική διάσταση | 35x35x35 εκ |
| Ικανότητα | 42 λίτρα |
| Βάρος | 3kg |