| Όνομα προϊόντων | Η συμπαγής περίπτωση 2 προστάτη ινσουλίνης Medicool δροσίζοντας πακέτο ψυκτήρων 10 ώρες δροσίζει για |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.5*7*4cm, 19*8*4.5cm, 20*9*5cm |
| Τόμος | 300g, 320g, 350g |
| Χρήση | ινσουλίνη, εμβόλιο, δοχείο ψύξης ιατρικής |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Ονομασία προϊόντος | Μη τοξικό πακέτο πηκτωμάτων τροφίμων ασφαλές PCM δροσίζοντας - δεχτείτε τη συνήθεια |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400 γρ |
| Χρώμα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Ονομασία του προϊόντος | Μη τοξική συσκευασία PCM ψύξης με ζελέ για τρόφιμα |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Υλικό | Πλαστικό PP |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας | Ζαρωμένο εξαγωγή χαρτοκιβώτιο |
| μέγεθος | 110*23mm, 85*23mm, 33*45mm |
| Ικανότητα | 10G, 8G |
| Κώδικας HS | 3926909090 |
| Υλικό | Πλαστικό PP |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας | Ζαρωμένο εξαγωγή χαρτοκιβώτιο |
| Μέγεθος | 110*23mm, 85*23mm, 33*45mm |
| Ικανότητα | 10G, 8G |
| Κώδικας HS | 3926909090 |
| Όνομα προϊόντων | Πλαστικό παγωμένο τζελ με έγχυση νερού ποιότητας τροφίμων παγότουβλο για ψύξη μπύρας |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
| Ικανότητα | 600 ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | Ψυκτική σκόνη |