| Ονομασία του προϊόντος | Υψηλής αποδοτικότητας επαναχρησιμοποιήσιμα γλυκά παγωτό πακέτα χωρίς Bpa Κόκκινα παγωτό πακέτα σε σχ |
|---|---|
| Μέγεθος | 10*2cm |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Κώδικας Hs | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Το χαριτωμένο κιβώτιο πακέτων πάγου πηκτωμάτων ψυκτήρων για την πιό δροσερή τσάντα μεσημεριανού γεύμ |
|---|---|
| μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 160ml |
| COem | ΝΑΙ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Ονομασία προϊόντος | Περιβαλλοντικά φιλικά μη τοξικά άκαμπτα πλαστικά αναψυκτέα μπλε παγάκια 200 ml ψύκτες παγάκια |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | διάμετρος: 21.5cm, πάχος: 2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 730g |
| Εξωτερικό υλικό | πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | άσπρος, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
|---|---|
| Βάρος | Συνήθεια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 33*11*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 580g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |